Ertogrul, momenti i vdekjes se Halimese

NOA
179 views
Published on May 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:06

  Mesazhi i Papes

  NOA
  0 views
 • 0:11

  Shisnin qumësht me biçikletë, furgoni përplas rëndë dy të moshuarit në Berat

  JOQ Albania
  153 views
 • 0:12

  Doni të dukeni bukur në foto? Provoni trukun e thjeshtë që Almeda Abazi sapo na tregoi

  Panorama
  49 views
 • 0:29

  Konfirmohet shtatzënia e Elita Rudit! Moderatorja dhe reperi do të bëhen prindër të një...

  Panorama
  77 views
 • 4:45

  Masakroi me thikë të moshuarin, kush është i dyshuari që u fut në lokal me vajzën për dore

  NOA
  97 views
 • 0:24

  Shqiptarët në restorantin e sapohapur të Nusret-it, bëjnë shqiponjën me kuzhinierin më të famshëm në botë

  JOQ Albania
  8.8K views
 • 2:10

  Fqinji i masakroi të atin pas sherrit për qenin, djali: Do të marr hak vetë, s’e fal gjakun

  NOA
  478 views
 • 4:51

  Deklarata e Faruk Sejdinit

  Panorama
  674 views
 • 0:30

  Leku sheshit në Përrenjas, njerëzit i mbledhin në rrugë

  NOA
  586 views
 • 0:17

  Goli i dyte i Mucollit

  Panorama
  292 views
 • 0:33

  Flet i riu shqiptar nga Shkupi, që zmbrapsi grupin racist në Maqedoninë e Veriut

  NOA
  1.8K views
 • 0:17

  Goli i Mucollit

  Panorama
  0 views
 • 0:17

  Goli i Mucollit

  Panorama
  1.5K views
 • 0:13

  rexhinaldo gol

  Panorama
  279 views
 • 0:15

  Gjiko dhe Elita konfirmojne se do te behen serish prinder

  News31
  898 views