Manchester United vs Brighton 0-1 All Goals

SYRI.net
1 views
Published on May 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Ditelindja e Lerdes

  Panorama
  2 views
 • 0:14

  Kejsi poston foto nga makina luksoze, Stresi nuk e harron dot dhe shfryhet ndaj atyre qe e shajne live: Ju q*j listën e dasmës krejtve (VIDEO)

  TetovaPress
  16 views
 • 0:53

  Mes bagëtive dhe natyrës, Meta flet për vështirësi dhe pengesa që njerëzit nuk i meritojnë

  NOA
  112 views
 • 0:53

  Zhoao Feliks dhuron spektakël

  Panorama
  2.0K views
 • 0:15

  Degradon situata në Shkodër, protestuesit sulmojnë këshilltarët e rinj dhe deputetin Doshi

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:30

  Ishte duke raportuar protestën e femrave, burri s'duron dot më dhe godet me grusht gazetarin

  JOQ Albania
  695 views
 • 0:28

  Si i mat sukseset Rilindja/ Skandali me OSHEE në grupet e WhatsApp: Admini merr 5% like, s'e doni kompaninë?

  JOQ Albania
  595 views
 • 0:48

  Konstituohet Këshilli Bashkiak Shkodër, protestuesit përplasen me policinë

  NOA
  29 views
 • 0:29

  Konstituimi i Këshillit Bashkiak, PD Shkodër në protestë “Skenë krimi”

  NOA
  13 views
 • 0:29

  Protesta ne Shkoder

  Panorama
  186 views
 • 3:29

  "Një qeros u çua dhe ofendoi pronarin"/ Flasin njerëzit e Kokëdhimës: Spanjolli i goditi gruan

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 2:00

  Grabitja ne Athien e shqiptarit: me duhen leket per te mbajtur femijet

  VIDEOS
  6 views
 • 2:00

  Shqiptari grabit dyqanin grek per nje minute

  JOQ Albania
  607 views
 • 0:11

  Rike Roçi

  Panorama
  871 views
 • 0:48

  Goli i Hysen Memollës

  Panorama
  213 views