Në moshën 10 vjeçare ishte 190 kg

InfoKosova
1.0K views
Published on May 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  PD publikon videon: Gënjeshtrat e Edi Ramës për banorët e dëmtuar nga tërmeti

  NOA
  13 views
 • 0:04

  Furgoni i policisë së Lleshit përfshihet në aksident në Durrës, qytetari: Hyri në parakalim pa sinjal dhe pa sirenë ndezur

  JOQ Albania
  637 views
 • 0:22

  Po hynte në makinën e tij, shoferi nga Elbasani shpëton mrekullisht nga aksidenti i papritur

  JOQ Albania
  5.3K views
 • 1:52

  Familjet në Durrës kthehen në shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti, shteti nuk i jep asnjë përgjigje

  JOQ Albania
  155 views
 • 0:32

  Shok në aeroport! Pasagjerja zhvishet dhe ecën lakuriq në terminal

  NOA
  167 views
 • 0:07

  Pamje tronditëse/ Adoleshentët festojnë pasi masakruan për vdekje me thikë moshatarin e tyre

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 1:00

  Bënin "kërdinë" duke grabitur biznese të ndryshme, kapet banda e adoleshentëve nga Tirana

  JOQ Albania
  397 views
 • 1:00

  Seri vjedhjesh në bizneset në Tiranë, dy të arrestuar dhe dy në kërkim |Pamjet

  NOA
  21 views
 • 1:00

  Si u zbuluan adoleshentet hajdute

  Panorama
  753 views
 • 0:11

  Pas Durrësit, një tjetër objekt misterioz filmohet mbi qiellin e Tiranës në mes të ditës

  JOQ Albania
  4.7K views
 • 2:9

  Tensione në Francë, protestuesit tentojnë të qëllojnë presidentin Macron me të shoqen në teatër

  JOQ Albania
  82 views
 • 0:03

  Kapja e te rrezikshmit ne Vlore, pas zjarrit me policine. Dalin pamjet

  Panorama
  2.7K views
 • 0:35

  Bardhi publikon videon: Arsyeja pse Rama është përgjegjësi kryesor për krimin në politikë

  NOA
  10 views
 • 0:35

  Cfare thoshte Rama per dekriminalizimin

  Panorama
  361 views
 • 0:44

  “Kam qarë kur pashë pamjet”/ 27-vjeçarja zhgënjehet nga shoqja e ngushtë, e kap “mat” duke i vjedhur paratë

  JOQ Albania
  4.8K views