Geta Beqa trajning

InfoKosova
83 views
Published on May 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  MIHAJ AUTOGOL

  Panorama
  231 views
 • 0:14

  kallaku gol

  Panorama
  991 views
 • 0:56

  Coveri i kenges se Jonida Maliqit nga Venera dhe Lindi

  News31
  182 views
 • 8:56

  Vatikani akuzohet se mban të fshehur një makinë kohe

  NOA
  321 views
 • 2:01

  Policia, FNSH dhe RENEA në 69 pika kontrolli në të gjithë vendin, 9 të arrestuar për drogë dhe armë

  NOA
  10 views
 • 0:12

  Goli i Merkos 3

  Panorama
  843 views
 • 0:06

  Goli i Merkos 2

  Panorama
  941 views
 • 0:08

  Goli i Merkos 1

  Panorama
  1.3K views
 • 1:22

  Cikloni “pushton” Greqinë/ Ishuj pa energji, pemë të rrëzuara, rrugë të përmbytura… Shikoni pamjet

  Panorama
  1.2K views
 • 0:21

  Cikloni alarmon Greqinë, mbyllen shkollat

  NOA
  1.4K views
 • 1:52

  PRA TANI ËSHTË “VERBOTEN” TË FLASËSH PËR GEORGE SOROS!

  JOQ Albania
  308 views
 • 4:49

  Ministria e Arsimit zbulon platformën për zhvillimin e orëve mësimore online, ja manuali i përdorimit për mësuesit

  Panorama
  114 views
 • 0:28

  Cikloni “pushton” Greqinë/ Ishuj pa energji, pemë të rrezuara, rrugë të përmbytura... Shikoni pamjet

  Panorama
  1.6K views
 • 0:9

  Goli i Berishes

  Panorama
  0 views
 • 0:12

  Zbulohen te gjithe te ftuarit e puntates se pare te "Shiko Kush Luan"

  News31
  1 views