Turistët u afruan shumë me balenën gjigante më të madhe se barka tyre

InfoKosova
0 views
Published on May 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 4:04

  Dalin për herë të parë fotot/ Kush ishte e dashura e Aldo Bares dhe biznesmeni i njohur që kontrollonte trafikun

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:47

  Bënte "spektakël" me makinë në rrugë, si u kap i riu në kryeqytet

  NOA
  84 views
 • 0:27

  I riu me "AMG" sfidon hapur Policinë e Lleshit, bën "drift" disa herë para komisariatit

  JOQ Albania
  3.2K views
 • 0:27

  Shihni se si i riu sfidon policinë para komisariatit me makinën e tij luksoze

  Panorama
  3.8K views
 • 0:11

  U filmua duke u puthur me dashnoren në stadium, burri i martuar reagon për tradhtinë

  NOA
  511 views
 • 0:13

  Autogoli i Ditës

  Panorama
  1.6K views
 • 1:11

  Supergoli i Bregut

  Panorama
  1.8K views
 • 0:36

  Dëmtim i Frashërit

  Panorama
  125 views
 • 3:38

  Penalltia e humbur e Telushit

  Panorama
  1.7K views
 • 0:49

  Rasti ideal i Krasniqit

  Panorama
  855 views
 • 0:37

  Gol Turkaj

  Panorama
  514 views
 • 1:00

  Goli i dytë

  Panorama
  1.5K views
 • 0:32

  Skenderbeu Pollozhani

  Panorama
  4 views
 • 1:08

  Goli i dyte i Krasniqit

  Panorama
  171 views
 • 1:08

  Autogoli i Bitrit

  Panorama
  1.5K views