Gresa Behluli - Xhamadani vija vija

Kosovarja
0 views
Published on May 3, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:41

  Macron humb toruan në Jeruzalem, përplaset me forcat izraelite të sigurisë: Dilni jashtë!

  JOQ Albania
  778 views
 • 0:58

  "Në pak ditë, janë vjedhur katër makina dhe tetë biçikleta", qytetari publikon pamjet: Skifterët e Ali Demit në aksion!

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 0:47

  Del videoja/ Kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla filmohet duke thithur kokainë

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 1:02

  Firma kërkon riparimin e dëmeve, kundërshtojnë banorët: Pallati është anuar 60 cm, duhet të shembet!

  JOQ Albania
  50 views
 • 0:22

  "Më puth sërish", këngëtarja shqiptare publikon video nga momentet intime me parnterin

  NOA
  443 views
 • 1:30

  Pamje të tmerrshme nga jetesa e luanëve në kopshtin zoologjik

  NOA
  477 views
 • 1:14

  Rrahu, grabiti dhe përdhunoi prostitutën rumune në vitin 2010, si u zbulua identiteti i shqiptarit dhjetë vite pas krimit

  JOQ Albania
  105 views
 • 0:26

  Golat e realizuar nga Tirana

  Panorama
  14 views
 • 0:34

  Protesta e Dovedan

  Panorama
  410 views
 • 1:32

  Goli i Tiranës

  Panorama
  2.5K views
 • 0:44

  Kartoni i kuq i Mellugjes

  Panorama
  671 views
 • 0:06

  Rasti i artë i Tiranës

  Panorama
  732 views
 • 1:03

  Goli i Hidit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:12

  Shtylla

  Panorama
  394 views
 • 0:33

  Pritja e Likës

  Panorama
  324 views