Cekja i Beratit

Zjarr TV
4 views
Published on May 3, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:52

  Goli i Guindos

  Panorama
  223 views
 • 0:13

  Pritja fantastike e Alban Hoxhes

  Panorama
  113 views
 • 0:39

  Burri që i mahniti të gjithë, shërben si karrige për gruan e tij shtatzëne

  InfoKosova
  3 views
 • 0:30

  E pabesueshme, shihni si rrotullohet Jeep-i në mes të rrugës

  NOA
  20 views
 • 0:11

  RAST hyseni

  Panorama
  119 views
 • 0:57

  Goli i Bardhit

  Panorama
  451 views
 • 0:22

  Lika rast

  Panorama
  15 views
 • 0:06

  Belica-Hoxha

  Panorama
  212 views
 • 0:08

  Rasti i Brojës

  Panorama
  182 views
 • 0:49

  Goli i Bylisit

  Panorama
  572 views
 • 1:01

  Është shtatzënë por askush nuk i liron vendin, veprimi i të shoqit emocionon

  NOA
  136 views
 • 0:44

  Goli i Dinamos, Celiku

  Panorama
  150 views
 • 2:53

  I braktisur dhe i sëmurë/ Gëzim Kruja feston 80 vjetorin, Zef Deda i bën surprizën emocionuese dhe shpërthen në lot

  JOQ Albania
  6.8K views
 • 0:11

  "Je bo si Sal Lushaj me Stresin", ja çfarë thotë reperi për komentin e banores ndaj kryeministrit

  NOA
  63 views
 • 0:54

  PD: Po fshihet e vërteta e vdekjes së 24 personave në Thumanë

  NOA
  23 views