finale

SYRI.net
0 views
Published on May 3, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:13

  Hajduti shqiptar filmohet “live” duke u ngjitur nëpër një pallati dhe grabiti bizhuteri mijëra euro, ndërkohë, policia kishte nisur...

  Panorama
  1.2K views
 • 1:24

  E frikshme/ Fëmijës i del ariu nga pas, reagimi i shpëton jetën

  NOA
  775 views
 • 1:22

  4 aksidentet që pergjakën rrugët e vendit këtë të hënë

  JOQ Albania
  81 views
 • 0:24

  Skandali! Policët e Veliajt shtrijnë në tokë të riun dhe i marrin kanaçet

  JOQ Albania
  846 views
 • 1:33

  Refuzoi të vishte maskën e fytyrës, gruaja përleshet keq me policët

  JOQ Albania
  185 views
 • 0:31

  Tërmet 5.8 ballë në Zelandën e Re/ Kryeministrja ndërpret transmetimin live

  JOQ Albania
  47 views
 • 0:13

  Faqja më e madhe e qyfyreve 9GAG tall Ramën! E përdor si imazh kokaine, sytë poç kur i fshijnë vizat

  JOQ Albania
  9.9K views
 • 2:11

  I shoqi u var me çarçaf në burg, gruaja tregon bisedat e fundit, çfarë i kërkoi

  NOA
  1.7K views
 • 0:05

  Ambulanca e la në rrugë për 40 minuta, ndërron jetë 73-vjeçari

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 3:14

  Publikohet video/ Iu kërkoi urdhrin, policët e Lleshit dështojnë përballë regjisorit: U larguan si frikacakë!

  JOQ Albania
  695 views
 • 4:34

  Quel Sabato Notte! Perché? Daria Zappa (Marco&ElenaZappa C 2020

  NOA
  41 views
 • 0:13

  I plagosur ne mes te rruges, ambulanca nuk vjen as per 40 minuta

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:59

  Reagimi qesharak i gjyshes pasi mori aksidenatlisht mariuhanën e nipit

  NOA
  349 views
 • 2:48

  Alesia habit në Trotuar- Virgjëreshën nuk e bëj

  NOA
  366 views
 • 0:59

  Po largonte njerëzit nga plazhi, punonjësi i policisë humb ndjenjat

  NOA
  455 views