Saimir Tahiri konferenca e mandatit

SYRI.net
0 views
Published on May 3, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  goli i jang bojsit

  Panorama
  368 views
 • 0:52

  Goditja e denimit

  Panorama
  226 views
 • 0:9

  Rasti i humbur i Oto Xhon

  Panorama
  113 views
 • 0:14

  Tentativa e Kale

  Panorama
  277 views
 • 0:20

  Rasti i Jang Bojs

  Panorama
  214 views
 • 0:08

  TIRANA STADIUM

  Panorama
  319 views
 • 0:06

  Osmani dhe Grenti

  Panorama
  93 views
 • 0:12

  Halili mbledhje

  Panorama
  106 views
 • 0:06

  Tirana disa ore para ndeshjes

  Panorama
  869 views
 • 0:06

  S4MM martohet ne ceremoni private

  News31
  63 views
 • 0:40

  Tirana largimi nga hoteli

  Panorama
  707 views
 • 0:13

  Pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit, tifozi mbështet ekipin e zemrës nga dhoma e gjumit

  JOQ Albania
  153 views
 • 3:33

  "Është rrugë e panevojshme..."/ Anulohet fondi për ndërtimin e aksit Peshkëpi-Selenicë, Vullnet Sinaj vijon lëpirjen ndaj Ramës

  JOQ Albania
  1 views
 • 1:00

  I largohet me shpejtësi postobllokut, 32-vjeçari përplas rëndë me makinë efektivin e policisë

  JOQ Albania
  570 views
 • 0:14

  Adrola mbeshtet Capital T pas publikimit te albumit

  News31
  17 views