Eleni Foureira vallëzon në mënyrë joshëse

InfoKosova
0 views
Published on May 3, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:12

  GOLI I TRETE I MILANIT

  Panorama
  52 views
 • 0:08

  diaz gol

  Panorama
  165 views
 • 0:11

  krunic gol

  Panorama
  200 views
 • 0:13

  kumbulla gol

  Panorama
  4.2K views
 • 0:06

  ABAZAJ

  Panorama
  589 views
 • 1:41

  Big Brother i tensionuar në Serbi, sherr dhe rrahje. Policia detyrohet të ndërhyjë

  NOA
  503 views
 • 0:9

  “Na qepen dhe thonë duam peshk”- Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Do digjesh në tiganin e shqiptarëve për shkak të...

  Panorama
  95 views
 • 0:11

  Pësoi ndryshim drastik nga rënia në peshë, Fifi zbulon masën e belit që ka tani

  Panorama
  28 views
 • 0:04

  Pritja perfekte e Nojerit

  Panorama
  5.8K views
 • 1:17

  Kaos i madh nga reshjet e shiut, Greqia nën ujë

  JOQ Albania
  318 views
 • 2:04

  Kaos i madh nga reshjet e shiut, Greqia nën ujë

  JOQ Albania
  469 views
 • 0:52

  Shoqërohet ‘krimineli’ i radhës! Policia fut me forcë në makinë të riun, qytetarët: Ishte pa maskë!

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 0:13

  Këngëtarja e njohur konfirmon ndarjen nga aktori në mënyrën më të pazakontë! Publikon videon duke bërë “twerk”

  Panorama
  267 views
 • 1:07

  PD i përgjigjet Ramës: I vetmi “investim” për kuksianët këto 7 vjet ka qenë trau me pagesë në Rrugën e Kombit

  Panorama
  43 views