E hedhin gomarin e gjallë në ujë

InfoKosova
5.9K views
Published on May 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:57

  E pushtuar nga “djalli”, gruaja tmerron pasagjerët në avion

  NOA
  180 views
 • 0:05

  Sulmuesi i Arsenalit humbet rastin flagrant, arbitri rrëmbehet nga emocionet dhe bën reagimin epik

  JOQ Albania
  338 views
 • 0:16

  Beyoncé bën gjestin prekës ndaj fanses së saj që po lufton me kancerin, i dhuron një...

  Panorama
  4 views
 • 0:37

  Juristi i Kukesit ne mbledhjen e Liges

  Panorama
  163 views
 • 0:46

  Supergoli i Valdet Rames

  Panorama
  890 views
 • 0:10

  Coutinho driblon edhe arbitrin, episodi që po bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  153 views
 • 0:17

  Shembja e Teatrit, Meta: Barbari dhe talebanizëm! Koha për drejtësi

  NOA
  8 views
 • 1:05

  Grekët djegin në mes të Athinës flamurin amerikan, protestojnë kundër vizitës së Pompeos

  JOQ Albania
  165 views
 • 1:00

  Urimi i Hanes per datelindjen e Mozzik

  News31
  934 views
 • 0:38

  Papagalli

  Panorama
  347 views
 • 0:47

  Gjarpri i frikshëm futet në dyqanin me produkte kozmetike

  NOA
  194 views
 • 0:14

  Higuain dështon te ekipi i ri, penallti e humbur dhe sherr që në ndeshjen e parë

  JOQ Albania
  470 views
 • 0:36

  Pamje të tmerrshme, lufta mes Azberxhajnit dhe Armenisë

  NOA
  11.1K views
 • 0:50

  “Cunami” me verë të kuqe, shpërthen kantina me 50 mijë litra

  NOA
  195 views
 • 0:32

  Me drogë të ndarë në doza gati për shitje, si u kapën nga “Shigjetat” 3 të dyshuarit

  NOA
  118 views