E hedhin gomarin e gjallë në ujë

InfoKosova
5.7K views
Published on May 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Tetovarët nuk ndalen, mbushin me para këngëtaren madje ja falin edhe një zinxhir!

  SHQIPERIA IME
  1 views
 • 1:47

  Plani për rilindjen e universitetit -Rama, studentëve: Përgatisni listën me nevojat për financim

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:34

  E nxorën nga deti për ta shitur për mish, delfini i rrallë filmohet duke qarë

  JOQ Albania
  120 views
 • 1:19

  Nafta, në rritje të lehtë -Prodhimi në SHBA rritet në 12 milionë fuçi në ditë

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:46

  Ja çfarë bën piloti ndërkohë që pasagjerët mezi presin të zbresin shëndoshë në tokë

  JOQ Albania
  75 views
 • 1:40

  Venezuela mbyll kufirin me Brazilin – Maduro refuzon ndihmat nga jashtë. Do të ndjekë Kolumbia

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:37

  Perspektiva e borxhit në Kinë - Pritet të përkeqësohet, por bie huamarrja te sektori informal

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:46

  “Paraja, bankat dhe shoqëria” -Promovohet libri i autorëve Anastas Angjeli dhe Aristotel Pano

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:29

  Eficienca e energjisë rrezikon integrimin - Raporti: Nga 16 akte nënligjore janë miratuar vetëm 3, janë kusht për negociatat

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:16

  Abuzimi me mallrat e tenderëve - S’përputhen me kërkesat e garës, APP vetëm tërheq vëmendjen e institucioneve

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:47

  Destabiliteti, efekte në ekonomi, Sejko: Ndikon negativisht në ecurinë e reformave

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:20

  Gjermania, në stanjacion - Shpenzimet e larta shtetërore shmangin recesionin

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:27

  Eurozonë, rritet inflacioni bazë

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:20

  Organizon festë për të fejuarën, më pas lajmërimi shokues: Më tradhton me shokun tim të ngushtë

  NOA
  174 views
 • 6:20

  Qyteti i ‘leçitur’ nga dielli, ndriçohet nga pasqyra gjigante

  InfoKosova
  12 views