koksh peshengritesit

Panorama
1 views
Published on May 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:59

  Stuhi në Kroaci, banorët filmojnë pamjet e rralla të tornados

  NOA
  160 views
 • 2:00

  “A do flije me Edi Ramën për… Ina Kollçaku e thotë troç…”E Diell”, 27 Shtator 2020

  NOA
  586 views
 • 0:11

  Asisti i Hysajt

  Panorama
  1.0K views
 • 1:32

  Liga Profesioniste Bojkoti

  Panorama
  155 views
 • 0:12

  VIDEO/ Skuadrat e Superiores zbresin në fushë, shikoni çfarë ndodh në stadiumet shqiptare

  Panorama
  639 views
 • 0:43

  Lëkundjet e fuqishme në shtetin fqinj, ja momenti kur tërmeti “shkund” Greqinë (Video)

  GlobNews
  50 views
 • 0:13

  Gjiko brenda nje laboratori kanabisi

  News31
  255 views
 • 7:31

  turku

  NOA
  353 views
 • 0:14

  goli i katert inter

  Panorama
  742 views
 • 1:13

  “Rama e ka futur vendin në një qorrsokak të rrezikshëm”/Ish-deputeti i PD: Koha për të zgjedhur po afron, duhet patjetër…

  Panorama
  25 views
 • 1:45

  E pabesueshme çfarë ndodh në Angli! Arbitri mbyll ndeshjen, por më pas rikthen skuadrat në fushë dhe i jep penallti Junajtid

  Panorama
  2.2K views
 • 0:06

  Goli i Rapos ne miqesore

  Panorama
  83 views
 • 3:38

  Ambasadorët e BE-së në Shqipëri mesazhe për COVID-19/ Soreca në shqip: Bashkë mund t’ia dalim, mbaj maskën…

  Panorama
  93 views
 • 0:57

  Asisti i Abazajt

  Panorama
  1.9K views
 • 0:13

  Jahti super-luksoz ankorohet në Portin e Sarandës, habiten qytetarët

  JOQ Albania
  14.0K views