Nuk ndalet Liverpool, shënon golin e dytë

InfoKosova
0 views
Published on May 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:53

  Kartoni i kuq

  Panorama
  48 views
 • 0:47

  Goli i tretë

  Panorama
  87 views
 • 0:43

  Goli i dyte i Jang Bojs

  Panorama
  283 views
 • 0:13

  goli i jang bojsit

  Panorama
  840 views
 • 0:52

  Goditja e denimit

  Panorama
  301 views
 • 0:9

  Rasti i humbur i Oto Xhon

  Panorama
  164 views
 • 0:14

  Tentativa e Kale

  Panorama
  339 views
 • 0:20

  Rasti i Jang Bojs

  Panorama
  248 views
 • 0:08

  TIRANA STADIUM

  Panorama
  381 views
 • 0:06

  Osmani dhe Grenti

  Panorama
  94 views
 • 0:12

  Halili mbledhje

  Panorama
  107 views
 • 0:06

  Tirana disa ore para ndeshjes

  Panorama
  899 views
 • 0:06

  S4MM martohet ne ceremoni private

  News31
  68 views
 • 0:40

  Tirana largimi nga hoteli

  Panorama
  730 views
 • 0:13

  Pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit, tifozi mbështet ekipin e zemrës nga dhoma e gjumit

  JOQ Albania
  165 views