Tifozët presin lojtarët e Romës

SYRI.net
0 views
Published on May 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Gjiko brenda nje laboratori kanabisi

  News31
  120 views
 • 7:31

  turku

  NOA
  275 views
 • 0:14

  goli i katert inter

  Panorama
  708 views
 • 1:13

  “Rama e ka futur vendin në një qorrsokak të rrezikshëm”/Ish-deputeti i PD: Koha për të zgjedhur po afron, duhet patjetër…

  Panorama
  23 views
 • 1:45

  E pabesueshme çfarë ndodh në Angli! Arbitri mbyll ndeshjen, por më pas rikthen skuadrat në fushë dhe i jep penallti Junajtid

  Panorama
  2.2K views
 • 0:06

  Goli i Rapos ne miqesore

  Panorama
  83 views
 • 3:38

  Ambasadorët e BE-së në Shqipëri mesazhe për COVID-19/ Soreca në shqip: Bashkë mund t’ia dalim, mbaj maskën…

  Panorama
  92 views
 • 0:57

  Asisti i Abazajt

  Panorama
  1.8K views
 • 0:13

  Jahti super-luksoz ankorohet në Portin e Sarandës, habiten qytetarët

  JOQ Albania
  13.8K views
 • 0:26

  S'përmbahet bjondia nga Shkodra, bën kërcime erotike në mes të rrugës

  JOQ Albania
  71.2K views
 • 1:53

  Big Basta kenga- RAma Ik

  Panorama
  928 views
 • 1:47

  “Mos më prek, nuk ju njoh! E dua policin e vendit tim”/ Haradinaj nuk i bindet policisë së EULEX-it

  JOQ Albania
  69 views
 • 0:42

  Me thirrje “UÇK, UÇK…” dhe me shishe u përcollën zyrtarët e EULEX, nga mbështetësit e organizatës

  JOQ Albania
  17 views
 • 0:37

  Deputeti puth gjoksin e të dashurës gjatë video-konferencës, ndëshkimi i dhënë ndaj tij

  NOA
  699 views
 • 0:34

  Mavraj demtimi horror

  Panorama
  3.4K views