Historiani nga Tirana: Shqiptarët u krijuan nga Turqit, Skënderbeu ishte serbo-bullgar

JOQ Albania
8 views
Published on May 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 7:55

  Prej 10 vitesh ky njeri ha mish të papjekur dhe të kalbur, thotë se është më i sigurtë

  NOA
  3 views
 • 0:30

  VIDEO/ Iu refuzua leja për mitingun, Rama injoron Ademin, policia “blindon” Shkodrën

  Panorama
  593 views
 • 0:48

  VIDEO/ Iu refuzua leja për mitingun, Rama injoron Ademin, policia “blindon” Shkodrën

  Panorama
  573 views
 • 0:25

  Deri tani ia kemi futur kot, kjo është mënyra e thjeshtë për të qëruar hudhrat

  JOQ Albania
  207 views
 • 1:49

  Politika nuk “nxin” turizmin! - Klosi: Presim 6.6 milionë turistë, janë shtuar kapacitetet

  Scan Televizion
  14 views
 • 2:15

  Leje ndërtimi me kusht! - Veliaj: Një pjesë e tokës, do t’i falet bashkisë

  Scan Televizion
  12 views
 • 0:14

  Atentati ne autostrade

  Panorama
  12 views
 • 0:35

  Atentati ne autostrade

  Panorama
  1.4K views
 • 1:10

  Të varur nga energjia elektrike -Eurostat, për rekordet europiane të Shqipërisë në gatim dhe ngrohje

  Scan Televizion
  6 views
 • 1:37

  Irani provokon përballje ushtarake! - Qëllon dronin amerikan që fluturonte në jug të vendit

  Scan Televizion
  11 views
 • 1:21

  Fed ndryshon drejtim -Lë të hapur mundësinë e uljes së interesave këtë vit

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:25

  Eurostat zbërthen mirëqenien e shqiptarëve - Të fundit në Europë për konsumin individual

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:01

  Bankat Qendrore, gati për më të keqen

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:18

  “Pastrimi” i Bankës së Italisë - Qeveria kërkon të emërojë të 5 anëtarët e bordit 

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:30

  Ulsi Manja i shmanget gazetareve per pergjimet

  JOQ Albania
  339 views