Tiranë/ Pasi bashkia ia heq kioskën nga qendra, ia fusin në oborrin e shtëpisë

JOQ Albania
0 views
Published on May 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:07

  Trajneri i Tottenhamit leksion lojtarëve: Ja si gjuhen goditjet e dënimit

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:30

  Vodhi paratë dhe celularët në një dyqan në Tiranë, shihni pamjet si veproi

  NOA
  208 views
 • 0:19

  Në mes të trafikut tigri hidhet drejt dhe në rrugë nga makina

  InfoKosova
  63 views
 • 3:10

  Filmon formimin e tornados vetëm në disa metra distancë

  InfoKosova
  22 views
 • 0:27

  Goli i dyte

  Panorama
  759 views
 • 0:18

  Goli me roveshate

  Panorama
  1.3K views
 • 0:16

  Shkurtaj rast

  Panorama
  16 views
 • 0:22

  Gjuajtja e Limajt

  Panorama
  334 views
 • 0:45

  Goli i Debrecenit

  Panorama
  793 views
 • 0:38

  sabag 1-0

  Panorama
  708 views
 • 0:28

  Rasti fantastik i Ethemit

  Panorama
  362 views
 • 0:11

  Gjuajtja e Varga

  Panorama
  186 views
 • 0:12

  pretendim per penallti shehu

  Panorama
  252 views
 • 0:21

  Rasti i Rrocës

  Panorama
  306 views
 • 0:17

  sulm

  Panorama
  3 views