Aksidentohet autobusi i linjës Prishtinë-Lubjanë, mbi 10 të plagosur

NOA
0 views
Published on May 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:36

  Rasti i Karraskos

  Panorama
  22 views
 • 0:12

  Pretendimi i Menie për penallti

  Panorama
  25 views
 • 0:21

  Lukaku ia dedikon golin e shenuar me fanellen e Belgjikes, mesfushorit Eriksen

  Panorama
  296 views
 • 0:17

  Goli i Munier

  Panorama
  78 views
 • 0:13

  Rasti i Lukakut

  Panorama
  108 views
 • 1:52

  Penalltia e humbur nga Danimarka

  Panorama
  429 views
 • 0:9

  Goli i Lukakut

  Panorama
  262 views
 • 0:20

  Incidenti që tronditi botën e sportit, shikoni momentin kur mjekët i bëjnë masazh kardiak mesfushorit Kristian Eriksen

  Panorama
  755 views
 • 1:33

  Goli i Finlandës ndaj Danimarkës

  Panorama
  610 views
 • 0:23

  Momenti kur Eriksen pëson goditjen kardiake dhe rrëzohet në fushë

  Panorama
  1.3K views
 • 0:20

  Çfarë po ndodh?! Kristian Eriksen pa ndjenja në mes të fushës

  JOQ Albania
  9.6K views
 • 0:16

  Momenti kur Eriksen rrëzohet në fushë...

  Panorama
  32.0K views
 • 4:11

  Situatë kaotike, Eriksen humbet ndjenjat në fushë, mjekët i bëjnë masazh kardiak

  Panorama
  5.4K views
 • 2:18

  Eriksen humbet ndjenjat në fushë

  Panorama
  17.4K views
 • 0:56

  Hrdecki përplaset me shokun e skuadrës

  Panorama
  1.1K views