Kalendari Historik - 2 Maj 2018

Zjarr TV
1 views
Published on May 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  Goli i pare i Xherdan Shaqirit me Lionin

  Panorama
  512 views
 • 1:08

  Goli i Teos

  Panorama
  253 views
 • 1:01

  Goli i Brahim Diaz kunder Venecias

  Panorama
  1 views
 • 0:12

  Rasti i Brahim Diaz

  Panorama
  408 views
 • 0:39

  Sherri i tifozeve te Interit me Fiorentines

  Panorama
  668 views
 • 0:35

  Rasti i Kalulu

  Panorama
  223 views
 • 0:18

  Rasti i humbur nga Rebiç

  Panorama
  263 views
 • 0:31

  Aktivizimi i Manajt me Juven

  Panorama
  402 views
 • 0:55

  Goli i trete i Juves

  Panorama
  316 views
 • 0:03

  Goli i Kiezes

  Panorama
  389 views
 • 0:15

  Gruaja e Tik Llallës acarohet nga prania e gazetarëve, u ngre gishtin e mesit në sy të fëmijës

  JOQ Albania
  14.4K views
 • 0:39

  Goli dhe asisti i Kastratit me legian

  Panorama
  415 views
 • 0:42

  Goli i dyte i Specias

  Panorama
  372 views
 • 0:15

  Goli i Kamberajt kunder Vllaznise

  Panorama
  656 views
 • 0:35

  Goli i Dalanajt kunder Vllaznise

  Panorama
  494 views