Tifozi i zhveshur në fushë

Panorama
0 views
Published on May 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:06

  Tonelata droge e armësh, kush janë 20 shqiptarët e italianët që bënë namin këto dy vite?

  JOQ Albania
  254 views
 • 0:40

  Dalin pamjet! Si u arrestua i shumëkërkuari për vrasjen e kushëririt, u kap dhe i ati

  NOA
  36 views
 • 0:08

  Fier, përfshihet nga flakët një lokal në Sheq

  NOA
  11 views
 • 0:08

  Neymar ka ndryshuar, gjesti ndaj Cavanit i habiti të gjithë

  JOQ Albania
  850 views
 • 2:51

  Ambasada e SHBA nxjerr videon, zbulon se si do të funksionojë SPAK

  NOA
  24 views
 • 0:20

  Shkeli keq, ja dëmtimi i frikshëm që pësoi Koman gjatë ndeshjes me Tottenhamin

  JOQ Albania
  496 views
 • 0:33

  Dëshiron të shëtisë botën, 19-vjeçarja vendos në shitje virgjërinë për shifrën rekord

  JOQ Albania
  3.7K views
 • 0:10

  Shkoi për “selfie”/ Ronaldo tërbohet me tifozin pas ndeshjes, tenton ta sulmojë

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:54

  "Fast and Furious" në autostradën e Saukut, shoferi kapet me 221km/h

  JOQ Albania
  316 views
 • 0:47

  Rosetti Superyachts 65m Explorer “Orca”

  NOA
  42 views
 • 0:54

  Me 221 km në orë, shpejtësi e frikshme në autostradën që çon drejt Saukut

  NOA
  47 views
 • 0:54

  “Mos shpejto të arrish aksidentin!”- Kamerat kapin shoferin duke udhëtuar me shpejtësi marramendëse prej...

  Panorama
  380 views
 • 0:27

  Kim Kardashian nuk zhgënjen, në ‘perfeksion’ në paraqitjen e fundit

  InfoKosova
  6 views
 • 0:26

  Ronaldo

  Panorama
  6.1K views