Babai ndëshkon djalin për sjelljen e tij, në një mënyrë të paparë

NOA
0 views
Published on May 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:04

  miranda rira

  Panorama
  6 views
 • 1:03

  Votimi ne Keshillin Kombetar te PD-se, djegia e mandateve

  Panorama
  0 views
 • 1:00

  Përleshen gratë në Beograd, grushte e shqelma në veturë

  SHQIPERIA IME
  3.4K views
 • 0:24

  Vajza kërcen dhe bën veprime aerobike

  NOA
  225 views
 • 1:24

  Tifozi i Liverpulit

  Panorama
  403 views
 • 0:25

  Për herë të parë shfaqet pamja e një pinguin krejtësisht të zi

  InfoKosova
  10 views
 • 0:17

  Shpërthen në flakë një banesë në Elbasan, dyshimet e para

  NOA
  69 views
 • 0:15

  Fjolla Morina çmend të gjithë, bën “twerk” para kamerës

  InfoKosova
  725 views
 • 0:06

  Modelja ruse me këtë video, do ju bëjë ta harroni Kim Kardashianin

  InfoKosova
  490 views
 • 6:41

  Debati me Ballën, Fevziu i transmeton live emisionin e 21 janarit

  NOA
  497 views
 • 1:40

  Gjoba për tregun ushqimor – Gjykata rrëzon ankesën e EKMA Albania

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:46

  Riorganizohen inspektoratet -Krijohen 6 megainspektorate, hetimi tatimor dhe doganor, struktura inspektuese

  Scan Televizion
  4 views
 • 1:44

  Miratohen stafet e KLGJ e KLP/KLGJ e pakënaqur nga numri i punonjësve. “Nuk do jemi rezultativë”

  Scan Televizion
  4 views
 • 1:12

  Karta e studentit, në qershor - Shërbime me çmime të reduktuara, trajnime falas me qëllime punësimi

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:14

  Infrastruktura e Policisë së Shtetit, Lleshaj: Po investojmë për përmirësimin e drejtorive dhe komisariateve

  Scan Televizion
  3 views