Eksplozivi mban zgjuar Vlorën, dy shpërthime njëri pas tjetrit

NOA
0 views
Published on May 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:59

  Abazaj golat

  Panorama
  23 views
 • 0:08

  Gjimnazi SHTET

  Panorama
  25 views
 • 0:08

  Nxenesit e gjimnazit "Qemal Stafa" i bashkohen protestes

  NOA
  4 views
 • 0:14

  Nxenësit e shkolles Petro Nini Luarasi shkojne te Juridiku

  Panorama
  44 views
 • 0:05

  Gjimnazi Sami Frashëri

  Panorama
  46 views
 • 0:14

  Gjimnazistet lene mesimin per t'iu bashkuar protestes

  NOA
  5 views
 • 0:05

  Gjimnazistet i bashkohen protestes

  NOA
  2 views
 • 3:33

  Fitoi Kënga Magjike, Elhaida Dani i bën dhuratën e papritur Florit

  NOA
  108 views
 • 2:17

  Studenti me dy prindër të papunë, djali me dhjeta shton listën e kërkesave

  NOA
  335 views
 • 1:27

  Rrëfimi i studentes: Kam punuar gjithë vitin për të paguar shkollën

  NOA
  71 views
 • 1:07

  Për pak e perplasi në vijat e bardha, gruaja nokauton me shqelm burrin

  SHQIPERIA IME
  2.5K views
 • 1:34

  A do mjaftojë fjalimi i Macron? Presidenti pritet të premtojë ndryshime përballë “katastrofës ekonomike”

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:21

  Zero luftë ndaj kequshqyerjes - Raporti 2018, jo progres në objektivat globale dhe as plan masash nga qeveria

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:13

  basel video

  Panorama
  212 views