navasi

Panorama
0 views
Published on May 1, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:49

  Skandali ne fund te ndeshjes Dinamo-Laci

  Panorama
  627 views
 • 0:12

  Virale! Gruaja kap "mat" burrin me të dashurën në kinema, epik reagimi i tij

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 1:52

  Vezhgimi i VAR per golin e Lacit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:22

  Goli i Roganovic ndaj Dinamos

  Panorama
  1.3K views
 • 0:53

  Mazrekaj ndeshkohet me karton te verdhe

  Panorama
  132 views
 • 1:06

  Këngëtari i njohur Ermal Meta “ndez” stadiumin “Air Albania”, qytetarët kërcejnë nën tingujt e muzikës italiane dhe shqiptare (FOTO+VIDEO)

  Panorama
  827 views
 • 0:08

  Gjuajtja e Julian Shehut

  Panorama
  129 views
 • 0:20

  Kontakti në zonë i Velijas me Haxhiun

  Panorama
  146 views
 • 0:34

  Rasti i Guindo

  Panorama
  227 views
 • 0:58

  Autogoli i Shehut ne Dinamo-Laci

  Panorama
  929 views
 • 1:35

  Goli i Dinamos i anuluar nga VAR

  Panorama
  1.5K views
 • 0:07

  Goditja e Demirit ndaj Lacit

  Panorama
  103 views
 • 0:13

  Gjuajtja e Ibraimit

  Panorama
  150 views
 • 0:31

  Nderhyrja e Sidibes ne dem te Ignjatovic

  Panorama
  79 views
 • 0:36

  Skema e Lacit ne goditjen e denimit

  Panorama
  74 views