Ndeshje fantastike, vjen edhe goli i dytë në minutën e 10’të

InfoKosova
0 views
Published on May 1, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:43

  Goli i dyte i Jang Bojs

  Panorama
  201 views
 • 0:13

  goli i jang bojsit

  Panorama
  783 views
 • 0:52

  Goditja e denimit

  Panorama
  286 views
 • 0:9

  Rasti i humbur i Oto Xhon

  Panorama
  162 views
 • 0:14

  Tentativa e Kale

  Panorama
  331 views
 • 0:20

  Rasti i Jang Bojs

  Panorama
  244 views
 • 0:08

  TIRANA STADIUM

  Panorama
  362 views
 • 0:06

  Osmani dhe Grenti

  Panorama
  94 views
 • 0:12

  Halili mbledhje

  Panorama
  107 views
 • 0:06

  Tirana disa ore para ndeshjes

  Panorama
  893 views
 • 0:06

  S4MM martohet ne ceremoni private

  News31
  68 views
 • 0:40

  Tirana largimi nga hoteli

  Panorama
  725 views
 • 0:13

  Pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit, tifozi mbështet ekipin e zemrës nga dhoma e gjumit

  JOQ Albania
  160 views
 • 3:33

  "Është rrugë e panevojshme..."/ Anulohet fondi për ndërtimin e aksit Peshkëpi-Selenicë, Vullnet Sinaj vijon lëpirjen ndaj Ramës

  JOQ Albania
  12 views
 • 1:00

  I largohet me shpejtësi postobllokut, 32-vjeçari përplas rëndë me makinë efektivin e policisë

  JOQ Albania
  578 views