Kimich goal

SYRI.net
0 views
Published on May 1, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:31

  "Do dalim nga kjo portë o rracista"/ "Koka" e grupit kriminal në Greqi, kjo është kënga dedikuar Sandër Pemës

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:43

  Gruaja bie nga kati i 9-të i pallatit

  NOA
  915 views
 • 2:33

  "Për kish t'Laçit s'bëra gjë"/ I riu nga Lezha kapet mat duke vjedhur, pronari: Nuk është hera e parë

  JOQ Albania
  9.2K views
 • 0:42

  "Çmendet" vajza nga Elbasani, lag me ujë çdo person dhe makinë që i del përpara

  JOQ Albania
  6.8K views
 • 3:31

  “Na doni të vdekur dhe me burgjet plot”

  NOA
  1.3K views
 • 0:10

  bylis 4 prezantimi

  Panorama
  242 views
 • 0:13

  bylis 3 prezantimi

  Panorama
  213 views
 • 0:19

  bylis 2 prezantimi

  Panorama
  225 views
 • 0:16

  bylis 1

  Panorama
  290 views
 • 1:59

  Pamje rrëqethëse/ Ndodh mrekullia në Turqi, nënë e bir nxirren të gjallë nga rrënojat pas 23 orësh

  JOQ Albania
  5.7K views
 • 0:08

  Shtylla Vllaznia

  Panorama
  692 views
 • 0:42

  Tifozët shkodran

  Panorama
  567 views
 • 0:40

  Pretendimi per penallti i Vllaznisë

  Panorama
  408 views
 • 0:19

  Malota

  Panorama
  216 views