Himara

JOQ Albania
6 views
Published on May 1, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:26

  olsi besi

  InfoKosova
  15 views
 • 0:24

  yO99

  Panorama
  62 views
 • 0:17

  2-1

  Panorama
  539 views
 • 0:23

  2-0 BELGJIKA

  Panorama
  255 views
 • 0:9

  Pamje të rënda nga aksidenti tragjik në Kamëz, gruaja dergjet e shtrirë në asfalt në pritje të ambulancës

  JOQ Albania
  3.8K views
 • 0:33

  Belgjikë U19- Shqipëri U19 1-0

  Panorama
  259 views
 • 0:25

  Pamje të rënda nga aksidenti tragjik në Kamëz, gruaja dergjet e shtrirë në asfalt në pritje të ambulancës

  JOQ Albania
  8.0K views
 • 0:18

  Shoferja përplasi kalimtaren, vjen ambulanca ta shpëtojë, por i prishet dera

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 0:45

  Franca stervitet shqiperi

  Panorama
  523 views
 • 1:29

  France stervitje

  Panorama
  556 views
 • 0:16

  Aksident i rëndë, vetura e godet kamionin dhe e gjuan në humnerë

  InfoKosova
  290 views
 • 0:13

  reja lenjani

  Panorama
  885 views
 • 2:10

  Reja - Lenjani

  Panorama
  0 views
 • 0:13

  Kroacia

  Panorama
  268 views
 • 0:33

  Dëmtimi i futbollistit kroat

  Panorama
  0 views