Real-Bayern 2011-2012

SYRI.net
0 views
Published on May 1, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:36

  Dunga rast

  Panorama
  0 views
 • 1:16

  Goli i Rapos

  Panorama
  23 views
 • 1:50

  Familja që mban frymën me kanaçe dhe lypje

  NOA
  0 views
 • 0:12

  Rasti i artë Kamara

  Panorama
  153 views
 • 0:08

  Teuta rast

  Panorama
  81 views
 • 0:31

  Festimi i çuditshëm, sulmuesi francez tromaks vogëlushin

  InfoKosova
  30 views
 • 0:26

  Bllokohet komplet qarkullimi në aksin Tiranë-Elbasan

  JOQ Albania
  951 views
 • 0:16

  Trailer permbyset ne rrugen Lezhes

  Panorama
  1.7K views
 • 2:04

  Djali autist “shpërthen” në lot gëzimi kur i dhurohet një qenush

  InfoKosova
  15 views
 • 0:10

  Çuni më i bukur në botë sipas Rashel Kolanecit qenka shqiptar, të gjithë e njihni! Ja si reagon ai pas komplimentit

  InfoKosova
  106 views
 • 0:15

  luana 1

  InfoKosova
  99 views
 • 0:08

  luana 2

  InfoKosova
  90 views
 • 0:05

  djemt e Elites

  InfoKosova
  244 views
 • 1:47

  Trafikanti nga Shijaku, media italiane...

  Panorama
  5.6K views
 • 0:02

  nora 1

  InfoKosova
  55 views