Rrëshqet dheu nga faqja e malit, pamje drithëruese e filmuar nga turistët

NOA
0 views
Published on May 1, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 1:49

    Beiruti para dhe pas shperthimit

    JOQ Albania
    80 views
  • 1:17

    Familja ka nevoje per ndihmen e shqiptareve

    JOQ Albania
    1.9K views
  • 0:12

    Goli i Leverkusenit

    Panorama
    160 views
  • 0:9

    Goli i dyte te Sevija

    Panorama
    278 views
  • 0:16

    Goli i Sevijas

    Panorama
    372 views
  • 0:13

    Shpërthim i fuqishëm në Skrapar, fasoneria përfshihet nga flakët

    JOQ Albania
    7.8K views
  • 0:27

    Momentet e tmerrit, shperthimi i frikshem ne Bejrut

    Panorama
    462 views
  • 0:40

    Porositi në një fast-food, gjen brenda maskë kundër koronavirusit

    NOA
    112 views
  • 0:15

    Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij

    Panorama
    1.1K views
  • 0:08

    Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij: Je më pjeshkë se…

    Panorama
    1.4K views
  • 0:58

    Merr flakë autobusi në Paskuqan, policia jep detajet e para

    Panorama
    980 views
  • 0:48

    Perplasin te moshuaren

    JOQ Albania
    1.7K views
  • 0:46

    Gjen dhe merr 700 euro ne farmaci

    JOQ Albania
    6.6K views
  • 0:31

    Beirut

    JOQ Albania
    3.9K views
  • 0:04

    penalltia e humbur

    Panorama
    879 views