Kalendari historik - 1 Maj 2018

Zjarr TV
0 views
Published on May 1, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  Goli i Pasaliç

  Panorama
  1.7K views
 • 2:04

  Rama gënjeu për respiratorët/ Zbardhet skandali, djali i blen babait 1500 euro aparatin e oksigjenit

  JOQ Albania
  862 views
 • 0:15

  Rrëshqet dheu tek "Uji i Ftohtë" në Tepelenë, pema zë poshtë dy automjetet

  JOQ Albania
  4.9K views
 • 0:15

  Ilir DAJA Partizani - Stërvitja e parë

  Panorama
  662 views
 • 1:13

  “Qeveria po falsifikon të dhënat dhe po manipulon shifrat”- Grida Duma nxjerr videon: Pandemia nuk mund mbulohet me propagandë

  Panorama
  299 views
 • 0:13

  Radhë kilometrike në Kakavijë, pasi pala greke vendosi...

  Panorama
  279 views
 • 0:50

  Gjarpri me dy koka me helm vdekjeprures

  JOQ Albania
  7.4K views
 • 0:46

  Me shpejtësi skëterrë në kulmin e trafikut, arrestime dhe gjoba për drejtuesit e makinave

  NOA
  22 views
 • 0:03

  Duke shijuar kafenë me mikeshat tek Folia/ Denoncimi: Shqipëria digjet, Olta Xhaçka ka nisur pushimet

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:59

  I lidhur me zinxhirë, babai la djalin dy vite në kotecin e pulave

  NOA
  633 views
 • 2:41

  Gruaja del lakuriq në ballkon për të pirë alkool, e shohin të gjithë

  NOA
  220 views
 • 0:18

  Aksident i rende automobilistik

  JOQ Albania
  6.8K views
 • 0:12

  Publikohet video kur njëra nga vajzat e Putinit vaksinohet ndaj Covid-19

  JOQ Albania
  578 views
 • 0:58

  Vaksina anti Covid-19/ Zbulohet mashtrimi! Vajza që shfaqet në video nuk është vajza e Putinit

  JOQ Albania
  557 views
 • 0:24

  Deon Gjoni kerkon falje per torten

  JOQ Albania
  4.5K views