Normandi

SYRI.net
0 views
Published on Apr 30, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Sfidoi policinë duke xhiruar gomat e "AMG-së" para komisariatit, çfarë ndodhi më pas me 29-vjeçarin nga Tirana?

  JOQ Albania
  955 views
 • 4:04

  Dalin për herë të parë fotot/ Kush ishte e dashura e Aldo Bares dhe biznesmeni i njohur që kontrollonte trafikun

  JOQ Albania
  727 views
 • 0:47

  Bënte "spektakël" me makinë në rrugë, si u kap i riu në kryeqytet

  NOA
  91 views
 • 0:27

  I riu me "AMG" sfidon hapur Policinë e Lleshit, bën "drift" disa herë para komisariatit

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 0:27

  Shihni se si i riu sfidon policinë para komisariatit me makinën e tij luksoze

  Panorama
  3.9K views
 • 0:11

  U filmua duke u puthur me dashnoren në stadium, burri i martuar reagon për tradhtinë

  NOA
  525 views
 • 0:13

  Autogoli i Ditës

  Panorama
  1.6K views
 • 1:11

  Supergoli i Bregut

  Panorama
  1.9K views
 • 0:36

  Dëmtim i Frashërit

  Panorama
  131 views
 • 3:38

  Penalltia e humbur e Telushit

  Panorama
  1.8K views
 • 0:49

  Rasti ideal i Krasniqit

  Panorama
  878 views
 • 0:37

  Gol Turkaj

  Panorama
  528 views
 • 1:00

  Goli i dytë

  Panorama
  1.6K views
 • 0:32

  Skenderbeu Pollozhani

  Panorama
  5 views
 • 1:08

  Goli i dyte i Krasniqit

  Panorama
  172 views