Rrezar Berisha

InfoKosova
0 views
Published on Apr 30, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:24

  Financat e universiteteve -MASR , urdhër për të raportuar cdo muaj brenda datës 15

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:24

  Fermerët derdhin prodhimin - Rrapaj: Tre alternativat që zgjidhin ngërçin

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:30

  Gjyqtari i Tiranës në Apel -U konfimua në KPK, Komisioneri Publik kërkon shkarkimin e Astrit Faqollit

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:36

  Gazi në protestë, PD nxjerr pamjet: Padi ndaj ministrit Lleshaj dhe efektivëve të policisë

  NOA
  7 views
 • 1:36

  Gazi ne proteste, video qe PD ka cuar ne prokurori

  Panorama
  31 views
 • 0:14

  Vangjush Dako: Unë kam qenë me pesa por jam bërë Kryetar Bashkie

  JOQ Albania
  332 views
 • 0:19

  10 vjet në NATO, mesazhi i ambasadës së SHBA me anë të një video

  NOA
  30 views
 • 1:35

  fermeret

  Panorama
  105 views
 • 0:46

  “Ma hoqe trurin”, i ftuari nuk përmbahet, puth në buzë gazetaren

  InfoKosova
  216 views
 • 1:35

  Fermerët e Lushnjes bllokojnë rrugën, derdhin prodhimet e tyre në autostradë

  NOA
  44 views
 • 1:12

  Babi vë të flejë vajzën kështu, videoja bëhet hit

  NOA
  81 views
 • 2:05

  Gazetarja zbulon prapaskenat

  Panorama
  132 views
 • 1:17

  E kapi duke pirë birra me një grup grash, gruaja “zhdëp” burrin në dru përpara të gjithëve

  JOQ Albania
  112 views