Nusja e Granit Xhakës

Kosovarja
0 views
Published on Apr 30, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Rike Roçi

  Panorama
  3 views
 • 0:48

  Goli i Hysen Memollës

  Panorama
  91 views
 • 1:04

  Partizani-zjarr

  JOQ Albania
  161 views
 • 0:20

  Autobusi ne flake

  Panorama
  860 views
 • 0:07

  bandicam 2019-08-18 22-41-15-257

  Panorama
  6 views
 • 8:16

  Lerda Intervista

  Panorama
  1.5K views
 • 3:35

  Trofeu Partizani

  Panorama
  279 views
 • 0:47

  nerva

  Panorama
  1.4K views
 • 0:54

  gol braun 4-2

  Panorama
  883 views
 • 1:15

  gol braun 3-2

  Panorama
  1.1K views
 • 0:15

  Brown Goal

  VIDEOS
  82 views
 • 3:11

  Raporti italian: Ja kush jane familjet mafioze ne Shqiperi qe vijojne trafikun e droges dhe te armeve

  TetovaPress
  19 views
 • 1:11

  gol braun 2-2

  Panorama
  962 views
 • 0:46

  rast maliqi

  Panorama
  332 views
 • 1:14

  gol musta 1-2

  Panorama
  1.5K views