Po e transportonin drejt Europës, shqiptarët kapen me 1 ton kokainë dhe 1.5 mln euro

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 30, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  Goli i Luis Albertos

  Panorama
  146 views
 • 0:26

  Goli i Imobiles

  Panorama
  265 views
 • 0:10

  Festa e tifozeve te Vllaznise ne ambientet e jashtme te stadiumit Elbasan Arena

  Panorama
  657 views
 • 0:23

  Kartoni i kuq

  Panorama
  83 views
 • 1:06

  Pretendimi i Kukësit për penallti

  Panorama
  671 views
 • 0:23

  Rasti ideal i Demir Imerit

  Panorama
  484 views
 • 0:06

  Shtylla e Lorenco Viles

  Panorama
  96 views
 • 0:30

  Shtylla e Hetemajt

  Panorama
  426 views
 • 0:16

  Rasti i Imerit

  Panorama
  355 views
 • 0:15

  Goli i Grudes

  Panorama
  303 views
 • 1:06

  Goli i Arlind Kalasë

  Panorama
  1.6K views
 • 0:05

  E njihni? Kështu dukej këngëtarja e njohur shqiptare 7 vite më parë

  JOQ Albania
  3.6K views
 • 0:41

  Tentativa e Jonuzit

  Panorama
  178 views
 • 0:21

  Goli i Viles

  Panorama
  513 views
 • 0:15

  Stojanovic rast

  Panorama
  147 views