Fle me gruan zgjohet me vjerren

SYRI.net
5 views
Published on Apr 30, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:9

    Ndodh "çudia e rradhës në Vlorë/ Pas makinave në det, skafi bën "xhiro" në tokë

    JOQ Albania
    629 views
  • 1:35

    Ndodh në Tiranë! Dy persona vjedhin dy biçikleta në të njëjtin vend brenda pak minutash

    JOQ Albania
    330 views
  • 0:04

    Thyerje brinjësh! Kjo është sfida e re e fëmijëve që duhet të ndalohet urgjent

    NOA
    609 views
  • 1:08

    Djali shfrytëzon atmosferën e ndeshjes Lazio-Inter për t’i propozuar të dashurës

    JOQ Albania
    391 views
  • 1:08

    Gazetarja kërkon ndjekje penale për punonjësin Veliajt: Është seksiste, jam nëna e dikujt dhe bashkëshortja e dikujt

    JOQ Albania
    3.0K views
  • 0:27

    Donte të bënte videon "perfekte", vajza rrëzohet keq nga dritarja e banesës në Brezovicë

    JOQ Albania
    30.2K views
  • 1:57

    “Do rriten pensionet”, gazetarja shkrihet së qeshuri pasi jep lajmin që s’e beson as vetë

    JOQ Albania
    138 views
  • 0:14

    Stuhia Kiara bën të paimagjinueshmen, i ndryshon rrjedhën ujëvarës

    JOQ Albania
    135 views
  • 1:47

    Grabitësi i argjendarisë në Elbasan del amator, shihni si ia mori armën nga dora pronarja e dyqanit

    NOA
    1.3K views
  • 7:18

    Astrit Thaçi bën veprimin amator në grabitjen e argjendarisë, shitësja i merr armën dhe ai e ndjek me vrap

    JOQ Albania
    14.8K views
  • 0:29

    Astronautja kthehet nga hapësira pas 328 ditësh, reagimi i qenit është i paparë

    NOA
    316 views
  • 1:37

    Basha me punëtorët në Elbasan: Bashkë do ta bëjmë Shqipërinë një vend më të mirë

    NOA
    10 views
  • 0:26

    Neuer iu rikthehet daljeve të famshme, gjest i guximshëm në sfidën ndaj Kolnit

    JOQ Albania
    375 views
  • 1:16

    Maqedoni e Veriut/ Përplasje midis dy deputeteve në Kuvend: Fjalë fyese dhe të pahijshme (VIDEO)

    JOQ Albania
    9 views
  • 0:21

    Tare plas në tokë zyrtarin e Lazios, festa e madhe e shqiptarit pas fitores ndaj Interit

    JOQ Albania
    3.5K views