Skenë prekëse/ "Largohu nga këtu", policët bashkiakë kapen me lypësen e sëmurë

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 29, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:12

  “Beli më i hollë se qafa ime”

  InfoKosova
  0 views
 • 2:59

  Njihuni me njeriun e “pathyeshëm”

  InfoKosova
  0 views
 • 2:54

  "Do ju shkelim me këmbë", ish-ministri shpërthen ndaj inxhinierit: Do na hash munë!

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 1:51

  Nxehet inxhinieri Meçe. I thotë Aulon Kalasë do të shkelim. Kalaja- Ja ky është komunizmi

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 0:01

  Aksident në Tiranë, dyshohet për disa të plagosur

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:34

  "Po rrezikojmë jetën", punonjësja e rrobaqepësisë: Godina është degraduar nga tërmeti, puna vijon normalisht

  JOQ Albania
  537 views
 • 2:04

  Sherr midis Monika Kryemadhit dhe Alban Dudushit

  Panorama
  890 views
 • 0:22

  Rrëzohet një avion, kamerat e sigurisë filmojnë momentin

  NOA
  199 views
 • 2:12

  "Më tërhoqi zvarrë disa metra", gazetaret rrëfejnë episodet e dhunës: Më qëlloi me shpullë pasi nuk pranova të lidhesha me të

  JOQ Albania
  696 views
 • 2:19

  Tërmeti- Jo vetëm fjalë, Marin Mema tregon se ka nisur puna për ndërtimin e banesave të para

  NOA
  55 views
 • 0:58

  "Kanë prishur themelet duke gërmuar", qytetari paralajmëron tragjedinë: Pallati në mes të Tiranës rrezikon të fundoset nëse bie një tjetër tërmet

  JOQ Albania
  3.2K views
 • 0:55

  Vokshi publikon videon: Kryeministrin e nervozojnë kryefamiljaret e munduara, refuzojeni

  NOA
  12 views
 • 0:55

  “Je dinamit. Kush të ofrohet, trembet se i tmerron”- Gruaja nga Durrësi i përgjigjet Ramës pas debatit me një grua beqare në Laç

  Panorama
  96 views
 • 0:05

  soni_malaj_

  InfoKosova
  7 views
 • 3:34

  Basha me të prekurit nga tërmeti: Dako duhet të shkojë në burg

  NOA
  0 views