arbitri katert

Panorama
0 views
Published on Apr 29, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  Koronavirusi/ Pas alarmit për mbylljen e shkollave, situatë e jashtëzakonshme në disa zona në Itali. Boshatisen supermarketet

  Panorama
  363 views
 • 0:9

  Elvana Gjata koncerti-terheqja krahut

  Panorama
  11.8K views
 • 0:37

  100 ditë apo 100 vjet të qeverisë Kurti sipas Lladrovcit

  In7.tv
  132 views
 • 0:31

  Bidon me kanabis në sarbatorin e makinës, arrestohet shoferi i mjetit në Kakavijë

  Panorama
  393 views
 • 0:31

  Kishin fshehur drogën në sarbator dhe në timon, si u kapën dy trafikantët në Kakavijë dhe Muriqan

  NOA
  94 views
 • 2:57

  Kontrolli për koronavirusin, flasin emigrantët nga Italia: Hiç fare, më vunë dorën në lule të ballit

  JOQ Albania
  5.8K views
 • 4:03

  "Vlerëso jetën më shumë", policia rrugore pezullon 22 patenta gjatë natës, 2 shoferë në pranga

  NOA
  22 views
 • 0:07

  Dalin pamjet nga aksidenti me dy të vdekur e tetë të plagosur në Gramsh

  JOQ Albania
  7.4K views
 • 0:05

  Momente nga transportimi i te plagosurve ne Gramsh

  NOA
  834 views
 • 0:9

  Pamje nga vendi i aksidentit ne Gramsh, 2 te vdekur, 8 te plagosur

  NOA
  507 views
 • 0:12

  Rrëzohet nga froni Real Madrid, Levante mposht "mbretërorët" një javë para El-Classicos

  JOQ Albania
  198 views
 • 1:14

  Lindja prish intimitetin? Moderatorja shqiptare flet hapur

  NOA
  99 views
 • 0:15

  Koronavirusi, shqiptari publikon videon nga Italia: Supermarketet janë boshatisur, njerëzit janë izoluar nga frika

  JOQ Albania
  74.4K views
 • 2:57

  Nga Wuhani në Tiranë, Silva: Koronavirusi më lidhi më fortë me Kinën, do kthehem prapë

  NOA
  78 views
 • 0:32

  Kamioni kundravajtje në autostradë, pamjet e panikut bëhen virale

  NOA
  4.8K views