Goli i United

SYRI.net
0 views
Published on Apr 29, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:19

  Dëshmitë e mjekëve që bënë vaksinën anti-Covid: Tani po shohim dritë në fund të tunelit

  Panorama
  5 views
 • 0:26

  Nuk është më kokëkuqe! Bebe Rexha bën një tjetër ndryshim në look dhe ja si duket këngëtarja tani

  Panorama
  0 views
 • 0:14

  Shqipja fillon sërish sulmet ndaj çiftit Tea-Andi dhe paralajmëron: Nuse, mos kujto se të kam harruar! Të dielën... Çfarë paralajmëron 28-vjeçarja

  Panorama
  186 views
 • 0:12

  Klop perplaset me trajnerin kundershtar

  Panorama
  311 views
 • 0:17

  Bylisi poston pamjet per arbitrit

  Panorama
  241 views
 • 0:31

  “Gënjeu për numrin e viktimave”- Grida Duma thirrje Ramës: Dil përpara mijëra familjeve në zi, jep llogari!

  Panorama
  267 views
 • 0:15

  Postimi i Melos per penalltine

  Panorama
  1.5K views
 • 0:21

  Ellen DeGeneres publikon në profilin e saj ‘freestyle-in’ viral të Don Xhonit!

  Panorama
  545 views
 • 0:32

  Lulzim Basha: Ka ardhur koha për ndryshim. Edi Rama duhet të largohet

  Panorama
  94 views
 • 1:17

  Pritej të dilte çift me Tea Trifonin, Shqipe Hysenaj publikon mesazhet zanore ku Andi Shehu i thotë se është burri i saj!

  Panorama
  1.1K views
 • 0:19

  Tayna merr surprizën më të bukur të jetës së saj në Turqi dhe e dini nga kush?

  Panorama
  397 views
 • 0:22

  Në Sarandë kërcet festa dhe s'pyesin për Covid, qytetari: Janë nga Forumi i PS

  JOQ Albania
  399 views
 • 0:14

  Në Sarandë kërcet festa dhe s'pyesin për Covid, qytetari: Janë nga Forumi i PS

  JOQ Albania
  209 views
 • 1:50

  Derbi Tirana-Partizani/ Policia arreston me forcë tifozin gjatë kohës që luhej ndeshja në "Elbasan Arena"

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:15

  Goli i Cinarit

  Panorama
  9.4K views