Goli i Filit

Panorama
9 views
Published on Apr 29, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:27

  Incidenti i De Vrajt me gjyqtarin

  Panorama
  1.5K views
 • 1:01

  Goli i parë i Sadikut

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:22

  Goli i dytë i Sadikut

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 2:25

  Goli i dytë i Sadikut

  Panorama
  1.9K views
 • 0:27

  Policet seksi te meksises

  InfoKosova
  11 views
 • 0:32

  "Na fyen dhe poshtëruan", qytetari denoncon Policinë Kufitare maqedonase: Kontrollonin vetëm makinat me targa shqiptare

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 1:01

  Goli i Armando Sadikut

  Panorama
  2.9K views
 • 0:26

  Rama-Bufon

  Panorama
  3.5K views
 • 6:58

  Edi Rama mban premtimin: Dy fëmijët e mbijetuar nga tërmeti në Shqipëri, takojnë CR7

  InfoKosova
  79 views
 • 0:33

  VIDEO që po bëhet “hit” në rrjet me ministrin Gent Cakaj

  Panorama
  5.6K views
 • 0:29

  Vedat Muriqi 2

  InfoKosova
  54 views
 • 0:25

  Vedat Muriqi jep super gol, sa i jashtëzakonshëm

  InfoKosova
  71 views
 • 0:18

  Makina "futet me kokë" në asfaltin e hapur nga punimet, qytetari: Mungon sinjalistika, s'ka natë që s'bëhen aksidente këtu

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:10

  Gruas i bien të fikët në zyrën e aplikimit të kartave ID, qytetarja: Ka vetëm një zyrë, njerëzit po shtypen me njëri-tjetrin

  JOQ Albania
  581 views
 • 3:08

  Historia therëse e të moshuarës, humbi burrin e dy fëmijët, tërmeti e la dhe pa strehë

  NOA
  31 views