Ariani dhe Rezarti takohen në Bllok

InfoKosova
0 views
Published on Apr 29, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:06

  Fjoralba zbulon me këtë video dhuratën më të bukur që ka marrë, por nga kush?

  Panorama
  6 views
 • 0:35

  Lilla, macja që pret para supermarketit të zonjën që nuk jeton më

  NOA
  5 views
 • 2:00

  “Pse ke veshur fund të shkurtër?”/ Tre të rinj gjuajnë me grusht në fytyrë studenten 22-vjeçare

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 1:00

  Lëvizte i armatosur në makinë me një tjetër, të dy në pranga

  NOA
  422 views
 • 1:28

  "Do më jepni llogari..."/ Ish-gruaja e Lefter Zhidrut ulërima ndaj medias: Ku ishit dje, pse erdhët sot?

  JOQ Albania
  7.8K views
 • 0:11

  Enca tregon se si po i kalon ditët e vështira pas aksidentit: Më mungon vetja ime

  Panorama
  0 views
 • 0:14

  Enca mesazh për të gjithë ata që po kalojnë një periudhë të vështirë

  Panorama
  0 views
 • 0:9

  Enca thyen këmbën

  Panorama
  0 views
 • 0:18

  Aksident në aksin Fushë Krujë-Laç, shoferi bllokohet brenda makinës

  JOQ Albania
  774 views
 • 1:20

  Rezistoi për 5 orë me radhë, publikohen pamjet nga shkëmbimi i zjarrit mes RENEA-s dhe 71-vjeçarit

  JOQ Albania
  9.1K views
 • 12:36

  Si i ruajtën traditat shekuj me radhë/ Kush janë shqiptarët e Ukrainës?

  JOQ Albania
  479 views
 • 0:20

  Shkëndija e Tetovës surprizon Tottenhamin e Mourinhos, barazon rezltatin

  JOQ Albania
  605 views
 • 0:17

  Ekskluzive/ Pamje nga momenti i ekzekutimit të 71-vjeçarit në Elbasan

  JOQ Albania
  39.0K views
 • 0:17

  Ekskluzive/ Pamje nga momenti i ekzekutimit të 71-vjeçarit në Elbasan

  JOQ Albania
  46 views