cinari rast

Panorama
0 views
Published on Apr 29, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:13

  Fshati vetëm me burra- Prej tre dekadash asnjë dasmë. Nuset nuk shkojnë sepse nuk ka rrugë

  NOA
  43 views
 • 1:51

  Gjyqtari goditet me shishe nga dritarja e dhomës

  Panorama
  277 views
 • 1:26

  Goli i parë i Vajushit

  Panorama
  277 views
 • 0:46

  Goli i dyte i Vajushit

  Panorama
  291 views
 • 0:25

  Oligarkët e "Rilindjes" vazhdojnë të "shqyejnë" Valbonën, Bashkim Ulaj nuk i ndal kamionat për të shkatërruar bukurinë natyrore

  JOQ Albania
  441 views
 • 0:28

  Fidel Ylli ne mbledhjen e Liges

  Panorama
  317 views
 • 1:00

  WhatsApp Video 2020-09-21 at 11.17.13

  NOA
  35 views
 • 0:06

  Mesazhi i Papes

  NOA
  3 views
 • 0:11

  Shisnin qumësht me biçikletë, furgoni përplas rëndë dy të moshuarit në Berat

  JOQ Albania
  301 views
 • 0:12

  Doni të dukeni bukur në foto? Provoni trukun e thjeshtë që Almeda Abazi sapo na tregoi

  Panorama
  92 views
 • 0:29

  Konfirmohet shtatzënia e Elita Rudit! Moderatorja dhe reperi do të bëhen prindër të një...

  Panorama
  293 views
 • 4:45

  Masakroi me thikë të moshuarin, kush është i dyshuari që u fut në lokal me vajzën për dore

  NOA
  167 views
 • 0:24

  Shqiptarët në restorantin e sapohapur të Nusret-it, bëjnë shqiponjën me kuzhinierin më të famshëm në botë

  JOQ Albania
  18.4K views
 • 2:10

  Fqinji i masakroi të atin pas sherrit për qenin, djali: Do të marr hak vetë, s’e fal gjakun

  NOA
  570 views
 • 4:51

  Deklarata e Faruk Sejdinit

  Panorama
  876 views