Selami ia thotë në sy Bashës: Ky është statuti më i keq (fishkëllehet nga demokratët)

Panorama
0 views
Published on Apr 29, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:51

  E pabesueshme njeriu mes makines dhe murit

  Staf pick
  0 views
 • 0:13

  Pamjet që i habitën të gjithë/ Reperja Nicki Minaj do të bëhet nënë?

  NOA
  6 views
 • 0:47

  E tmershme, momente kur nje avion rrezohet ne toke

  Staf pick
  0 views
 • 0:17

  Dy ne nje ...

  Staf pick
  0 views
 • 0:11

  Sherr në Laç

  JOQ Albania
  5.0K views
 • 2:03

  Kur temperaturat jane -5 grade celcius

  Staf pick
  0 views
 • 0:29

  Ai momenti kur e do kafen per shpejt

  Staf pick
  0 views
 • 0:51

  Qeni pitbull mbyt ne sec nje qen tjeter

  Staf pick
  0 views
 • 1:21

  Mesuesi tap perpiqet te jap mesim

  Staf pick
  0 views
 • 0:10

  Anija në Durrës!

  JOQ Albania
  532 views
 • 0:24

  Meta ndan videon: Si e bënin Kushtetutën socialistët e ndershëm dhe patriotë, mirënjohje kompozitorit Dizdari

  NOA
  57 views
 • 1:11

  Keni pare ndonjehere kaq shume krokodila

  Staf pick
  0 views
 • 0:24

  “Betimi i jetës sime”, Meta nxjerr videon e momentit kyç në jetën e tij

  NOA
  89 views
 • 0:11

  “Jam gruaja, lëri të tjerët” - Pas debatit të bujshëm mes Kejsit dhe Roza Latit, reagon Stresi: I keqi dal gjithmonë unë …

  Panorama
  715 views
 • 0:32

  Preket nga koronavirusi zv.ministri i Shëndetësisë së Iranit, një ditë më parë në Tv nuk ishte mirë

  NOA
  422 views