Shikoni çka thene me 2013 Edi Rama biznesit

Zjarr TV
0 views
Published on Apr 29, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:40

  Bëhet horë/ Shikon filma për të rritur në bibliotekë, por harron t’i vendosë dëgjueset mirë

  InfoKosova
  7 views
 • 0:25

  Traversa

  Panorama
  103 views
 • 0:50

  Përleshje mes vajzash në rrugë, shkulen nga flokët mes tyre

  NOA
  131 views
 • 0:47

  Tifozet ne kor

  Panorama
  1.7K views
 • 1:01

  forest gol skocia 4-0

  Panorama
  354 views
 • 1:26

  forest gol skocia 3-0

  Panorama
  301 views
 • 0:27

  uzuni rast

  Panorama
  257 views
 • 1:47

  penalltia per skocine

  Panorama
  894 views
 • 1:38

  Kartoni i kuq i Mavrajt

  Panorama
  20 views
 • 1:46

  Mavraj kartoni i kuq

  Panorama
  1.1K views
 • 0:48

  Manjaku i autobusit ngacmon shqiptaren, ajo ja kthen rëndë: Ti pres...

  NOA
  448 views
 • 1:07

  gol frejser 1-0

  Panorama
  2.0K views
 • 0:25

  Rasti i Uzunit

  Panorama
  529 views
 • 0:57

  "Plas" mes konkurrentit dhe shef Renatos, situata jashtë kontrollit për një karkalec

  NOA
  274 views
 • 0:31

  Rashica e tundë rrjetën e Maltës

  InfoKosova
  47 views