anulohet goli

Panorama
1 views
Published on Apr 28, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:9

  Futbollistët e Kosovës shpërthejnë në lot

  Panorama
  51 views
 • 0:33

  Bossi i OSHEE harbohet bashkë me stafin e tij me këngën e famshme të grabitësve

  JOQ Albania
  6.2K views
 • 0:17

  "Rama Ik"/ Ilir Vrenozi ia thotë "copë" Taulant Ballës, ai qesh nga zori dhe largohet

  JOQ Albania
  8.0K views
 • 0:05

  Gjuajtja e Seferit me kokë

  Panorama
  488 views
 • 0:37

  Kral gol 2-1

  Panorama
  322 views
 • 1:03

  Rastet e Çekisë

  Panorama
  170 views
 • 1:22

  Provokime ndaj Muriç

  Panorama
  160 views
 • 0:36

  Gol çekia

  Panorama
  218 views
 • 1:18

  Goli anuluar

  Panorama
  121 views
 • 0:05

  Jankto rast

  Panorama
  143 views
 • 0:34

  Goli i Manajt

  Panorama
  544 views
 • 0:45

  Nuhiu gol

  Panorama
  443 views
 • 0:20

  Rrahmani

  Panorama
  137 views
 • 0:30

  Goli i dytë i Andorrës

  Panorama
  547 views
 • 0:10

  Kishin shkuar për të kryer inspektimin e një aksidenti, makina e policisë përfshihet në një tjetër incident

  JOQ Albania
  1.6K views