ambulanca shenkolli

Panorama
0 views
Published on Apr 28, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:31

  ‘’Thosha kam frikë se do të vdes’’/ Pamjet e tmerrit që kaluan pasagjerët shqiptarë në avion

  JOQ Albania
  629 views
 • 0:54

  Pas publikimit të dokumentarit, Vera Ora për Ritën: Kur zemra jote është më e madhe se trupi

  InfoKosova
  2 views
 • 2:30

  ”Oh kam ngecur me të vërtetë’’/ Pamjet e kësaj gruaje që u fut për shaka brenda një makine lodër bëhen virale

  JOQ Albania
  26 views
 • 0:31

  Dalin pamje përbrenda aeroplanit Prishtinë- Bazel, kështu e përjetuan incidentin pasagjerët

  InfoKosova
  754 views
 • 0:40

  Lady Gaga puth në buzë burrin e martuar

  JOQ Albania
  38 views
 • 0:40

  Lady Gaga puth në buzë burrin e martuar

  InfoKosova
  14 views
 • 0:05

  Supermodelja lazdrohet para pasqyrës, ‘topless’ duke larë dhëmbët

  InfoKosova
  30 views
 • 0:45

  Arena Kombetare

  Panorama
  3.2K views
 • 0:06

  Bebe Rexha filmon të pasmet në pasqyrë

  InfoKosova
  116 views
 • 2:13

  Rama - Filxhan

  Panorama
  1.9K views
 • 1:27

  Një mori mizash pushtojnë Rusinë, njerëzit mbyllen brenda

  InfoKosova
  227 views
 • 1:00

  Vuan nga sëmundja e pashërueshme, Kim Kardashian tregon si i fsheh shenjat e psoriasis

  InfoKosova
  22 views
 • 0:20

  Lorenco

  Panorama
  565 views
 • 2:41

  Kujtoi se ishte jetime, vajza italiane takon pas 35 vitesh nënën biologjike shqiptare dhe motrat

  NOA
  1.5K views