Dyshonte se e dashura e tradhtonte me shefin, tronditëse ajo që zbulon

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 28, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:51

  Gjyqtari goditet me shishe nga dritarja e dhomës

  Panorama
  215 views
 • 1:26

  Goli i parë i Vajushit

  Panorama
  244 views
 • 0:46

  Goli i dyte i Vajushit

  Panorama
  252 views
 • 0:25

  Oligarkët e "Rilindjes" vazhdojnë të "shqyejnë" Valbonën, Bashkim Ulaj nuk i ndal kamionat për të shkatërruar bukurinë natyrore

  JOQ Albania
  428 views
 • 0:28

  Fidel Ylli ne mbledhjen e Liges

  Panorama
  315 views
 • 1:00

  WhatsApp Video 2020-09-21 at 11.17.13

  NOA
  35 views
 • 0:06

  Mesazhi i Papes

  NOA
  3 views
 • 0:11

  Shisnin qumësht me biçikletë, furgoni përplas rëndë dy të moshuarit në Berat

  JOQ Albania
  297 views
 • 0:12

  Doni të dukeni bukur në foto? Provoni trukun e thjeshtë që Almeda Abazi sapo na tregoi

  Panorama
  92 views
 • 0:29

  Konfirmohet shtatzënia e Elita Rudit! Moderatorja dhe reperi do të bëhen prindër të një...

  Panorama
  288 views
 • 4:45

  Masakroi me thikë të moshuarin, kush është i dyshuari që u fut në lokal me vajzën për dore

  NOA
  167 views
 • 0:24

  Shqiptarët në restorantin e sapohapur të Nusret-it, bëjnë shqiponjën me kuzhinierin më të famshëm në botë

  JOQ Albania
  18.2K views
 • 2:10

  Fqinji i masakroi të atin pas sherrit për qenin, djali: Do të marr hak vetë, s’e fal gjakun

  NOA
  568 views
 • 4:51

  Deklarata e Faruk Sejdinit

  Panorama
  871 views
 • 0:30

  Leku sheshit në Përrenjas, njerëzit i mbledhin në rrugë

  NOA
  786 views