partizani anulohet gol

Panorama
0 views
Published on Apr 28, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:06

  Goli i Kulusevskit

  Panorama
  68 views
 • 1:10

  “Nuk e kam imagjinuar kurrë se...”/ Analisti Fatos Lubonja shpërndan videon: Kullat e mafies po zëvendësojnë ndërtesat historike

  Panorama
  917 views
 • 0:19

  Goli i Frabota

  Panorama
  210 views
 • 0:18

  Pritja e Berishes

  Panorama
  328 views
 • 0:54

  Penalltia dhe goli i Morates

  Panorama
  317 views
 • 0:52

  Perplasja ne fund te ndeshjes

  Panorama
  761 views
 • 0:29

  Goli i Ekubanit

  Panorama
  1.0K views
 • 1:37

  “Nuk më pëlqejnë pyetjet me lekë”- E ftuara i largohet në mes të emisionit, Bieta Sulo vihet në siklet si kurrë më parë

  Panorama
  755 views
 • 0:21

  Goli i Shtubines ne miqesore

  Panorama
  72 views
 • 0:47

  Sherri mes të rinjve në Dibër/ Qytetarja: 22-vjeçari i plagosur u konfliktua me djalin e policit, i zunë pritë me 40 veta

  JOQ Albania
  521 views
 • 0:19

  Goli i Muriqit

  Panorama
  2.4K views
 • 0:26

  Goli i Gjimshitit

  Panorama
  1.9K views
 • 0:24

  "Jepi Jake" Episodi 2, Të rinjtë ‘shijojnë’ nga teleferiku pamjet e çiftit që kënaqen në bar

  JOQ Albania
  73.3K views
 • 1:24

  Përplasje sulmuesish! Ibrahimovic dhe Lukaku tensionojnë derbin e Milanit

  JOQ Albania
  69 views
 • 0:58

  “Rama justifikohet sa herë dalin përgjime”/ PD publikon videon: Shqiptarëve u ka ardhur në majë të hundës! Në 25 prill do t’i tregojmë...

  Panorama
  169 views