"Jam e tmerruar, copë-copë krahu i tij jashtë!", dëshmitarët raportojnë aksidentin e llahtarshëm në Levan

JOQ Albania
4 views
Published on Apr 28, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  U sulmua nga ariu teksa po kulloste bagëtitë, si paraqitet gjendja e bariut nga Kukësi

  NOA
  138 views
 • 0:39

  gol sasuolo 3-4

  Panorama
  218 views
 • 1:41

  gol canka penallti 2-0

  Panorama
  143 views
 • 1:25

  gol lautaro penallti 1-4

  Panorama
  166 views
 • 1:06

  gol lushnja 1-0

  Panorama
  176 views
 • 2:37

  penallti gol lukaku 1-3

  Panorama
  325 views
 • 1:27

  lukaku gol 1-2

  Panorama
  407 views
 • 0:46

  goli i anuluar i Lautaros

  Panorama
  305 views
 • 1:13

  gol berardi

  Panorama
  254 views
 • 0:56

  gol lautaro 0-1

  Panorama
  515 views
 • 0:18

  Latifi gol

  Panorama
  208 views
 • 0:05

  de ligt

  Panorama
  954 views
 • 0:30

  Kale heq mallkimin

  Panorama
  252 views
 • 21:53

  Fatmira Breçani, Gëzim Nika dhe Albërie Hadërgjonaj - Potputi Live në dasëm New York 2018

  InfoKosova
  81 views
 • 0:05

  MimozaShkodra2

  InfoKosova
  42 views