Aksidenti ne Levan

NOA
0 views
Published on Apr 28, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  anxhela pa jeleka

  InfoKosova
  35 views
 • 0:24

  gol papa

  Panorama
  908 views
 • 0:16

  E FRIKSHME/ Aktori i njohur sulmohet me mjet prerës në mes të skenës

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:24

  Guri gol

  Panorama
  1.3K views
 • 0:25

  Ramos

  Panorama
  230 views
 • 0:19

  Konte - Lukaku

  Panorama
  1.7K views
 • 0:29

  Banoret e Kacinarit perzene makinerite e firmes se HEC-it

  JOQ Albania
  2.8K views
 • 2:42

  / Kreu i Policisë Rrugore po fliste për masat për uljen e aksidenteve, pranë tij përplasen dy makina

  Panorama
  4.1K views
 • 16:05

  Leonora Jakupi pranon se është e dashuruar, flet dhe për dasmën

  NOA
  100 views
 • 0:12

  Një person hipën në krahët e avionit, panik mes pasagjerëve

  NOA
  469 views
 • 1:38

  Uzuni penalltia

  Panorama
  543 views
 • 0:08

  mimozashkodra1

  InfoKosova
  148 views
 • 0:9

  Goli i dyte i Muriqit

  Panorama
  7.9K views
 • 0:18

  Goli i Vedat Muriqit

  Panorama
  5.9K views
 • 0:31

  Guardiola leksion Aleiks Garsia

  Panorama
  958 views