Moderatori i njohur shqiptar publikon video duke u puthur me një femër

InfoKosova
0 views
Published on Apr 28, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Tifozet ne kor

  Panorama
  36 views
 • 1:01

  forest gol skocia 4-0

  Panorama
  34 views
 • 1:26

  forest gol skocia 3-0

  Panorama
  100 views
 • 0:27

  uzuni rast

  Panorama
  86 views
 • 1:47

  penalltia per skocine

  Panorama
  604 views
 • 1:38

  Kartoni i kuq i Mavrajt

  Panorama
  14 views
 • 1:46

  Mavraj kartoni i kuq

  Panorama
  837 views
 • 0:48

  Manjaku i autobusit ngacmon shqiptaren, ajo ja kthen rëndë: Ti pres...

  NOA
  341 views
 • 1:07

  gol frejser 1-0

  Panorama
  1.7K views
 • 0:25

  Rasti i Uzunit

  Panorama
  435 views
 • 0:57

  "Plas" mes konkurrentit dhe shef Renatos, situata jashtë kontrollit për një karkalec

  NOA
  235 views
 • 0:31

  Rashica e tundë rrjetën e Maltës

  InfoKosova
  44 views
 • 0:51

  rashica gol

  Panorama
  284 views
 • 1:02

  avdiaj goli i dyte

  Panorama
  268 views
 • 1:05

  avdiaj gol

  Panorama
  216 views