Plane lands perfectly on busy Calgary street

SYRI.net
1 views
Published on Apr 28, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  dora e Samir

  Panorama
  35 views
 • 1:06

  “Sistemi politik ka zhdukur mundësinë që të garohet e të fitohet”- Grida Duma mesazhe të forta për ikjen e të “aftëve”. Flet për qëllimin e saj në politikë

  Panorama
  86 views
 • 1:03

  goli i kastratit

  Panorama
  104 views
 • 0:16

  Incidenti MOTO GP

  Panorama
  640 views
 • 0:46

  Ulje emergjence për helikopterin, fluturojnë çatitë e shtëpive! Terror mes banorëve, plagoset fëmija

  NOA
  347 views
 • 0:19

  Ashensori bie në zbrazëti, gjen vdekjen 30-vjeçari

  NOA
  511 views
 • 0:54

  Mohoi pushimet në Greqi, Paloka publikon videon: Rama gënjen si derri! Nuk e mbulon dot luksin

  NOA
  388 views
 • 0:27

  E tallnin se ishte lidhur me një transeksuale, i riu i jep fund jetës

  NOA
  22 views
 • 0:38

  Basha publikon videon: Kajmaku po i fshihet drejtësisë greke, Rama e di dhe e mbron

  NOA
  8 views
 • 0:12

  Aksident tek Gjiri i Lalëzit/ Makina kthehet me rrota përpjetë

  JOQ Albania
  566 views
 • 1:43

  "OPAAA"/ Eduart Ndocaj: I jap 2000€ atij që prish memorialin turk

  JOQ Albania
  861 views
 • 0:27

  rama

  Panorama
  1.3K views
 • 1:35

  Shperthen karburanti ne Lezhe

  JOQ Albania
  5.3K views
 • 1:35

  E frikshme, përfshihet nga flakët një karburant në Lezhë

  NOA
  287 views
 • 0:29

  Cekici asist

  Panorama
  87 views