Përshëndetje nga zonja Merushe, 108-vjeçe

JOQ Albania
53 views
Published on Apr 27, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:08

  Djali shfrytëzon atmosferën e ndeshjes Lazio-Inter për t’i propozuar të dashurës

  JOQ Albania
  259 views
 • 1:08

  Gazetarja kërkon ndjekje penale për punonjësin Veliajt: Është seksiste, jam nëna e dikujt dhe bashkëshortja e dikujt

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 0:27

  Donte të bënte videon "perfekte", vajza rrëzohet keq nga dritarja e banesës në Brezovicë

  JOQ Albania
  23.0K views
 • 1:57

  “Do rriten pensionet”, gazetarja shkrihet së qeshuri pasi jep lajmin që s’e beson as vetë

  JOQ Albania
  103 views
 • 0:14

  Stuhia Kiara bën të paimagjinueshmen, i ndryshon rrjedhën ujëvarës

  JOQ Albania
  108 views
 • 1:47

  Grabitësi i argjendarisë në Elbasan del amator, shihni si ia mori armën nga dora pronarja e dyqanit

  NOA
  1.2K views
 • 7:18

  Astrit Thaçi bën veprimin amator në grabitjen e argjendarisë, shitësja i merr armën dhe ai e ndjek me vrap

  JOQ Albania
  12.8K views
 • 0:29

  Astronautja kthehet nga hapësira pas 328 ditësh, reagimi i qenit është i paparë

  NOA
  248 views
 • 1:37

  Basha me punëtorët në Elbasan: Bashkë do ta bëjmë Shqipërinë një vend më të mirë

  NOA
  10 views
 • 0:26

  Neuer iu rikthehet daljeve të famshme, gjest i guximshëm në sfidën ndaj Kolnit

  JOQ Albania
  320 views
 • 1:16

  Maqedoni e Veriut/ Përplasje midis dy deputeteve në Kuvend: Fjalë fyese dhe të pahijshme (VIDEO)

  JOQ Albania
  6 views
 • 0:21

  Tare plas në tokë zyrtarin e Lazios, festa e madhe e shqiptarit pas fitores ndaj Interit

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 5:16

  Pamje të rënda, futbollisti pëson dëmtim horror dhe shkakton panik në gjithë stadiumin

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:27

  Vlorë, tre makina gjenden të bllokuara në det

  NOA
  424 views
 • 0:27

  Pavarësia e Kosovës, Rama: I përjetshëm kujtimi i atyre që dhanë jetën për këtë ditë

  NOA
  8 views